Zapisy do klasy I do NSP1 w Pszczynie na rok szkolny 2019/2020

2019-03-18 07:31:04

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI Z GR „0”

Szanowni Państwo,

Rozpoczęła się rekrutacja dzieci do szkół, każda szkoła odwodowa ma obowiązek powiadomić dzieci z własnego obwodu o obowiązku zapisu dziecka do placówki, jest to procedura należąca do zadań własnych szkół obwodowych – proszę zgłosić się do szkoły lub zadzwonić podając informację, że planujecie wysyłać  Państwo dziecko do klasy I w naszej szkole lub innej, poza obwodowej, którą Państwo preferują – to wystarczy J

Jednocześnie Państwa szkoła będzie przez cały cykl edukacyjny nadzorować realizację obowiązku szkolnego (po zapisie dziecka do naszej placówki my takie informacje rokrocznie wysyłamy) oraz będzie zobowiązana posiadać miejsce dla swojego ucznia gdyby ten miał chęć kiedyś wrócić do swojego obwodu.

Spotkanie organizacyjne dla rodziców zainteresowanych naszą placówką odbędzie się 8 kwietnia 2019 o godz. 16.00

Zapisy dla uczniów zewnętrznych (w miarę posiadania wolnych miejsc) uruchamiamy  od 15 kwietnia 2019r.