Kwiecień - światowy miesiąc wiedzy na temat Autyzmu - zapraszamy na konsultacje

2021-04-27 07:01:48

Przedszkole Niepubliczne „Pociecha” od lat wspiera dzieci z diagnozą autyzmu, Zespołu Aspergera i ich rodziny. Towarzyszymy przedszkolakom w procesie diagnostycznym, terapeutycznym oraz w codziennym funkcjonowaniu. Nasi nauczyciele i specjaliści aktywnie włączają się w obchody Światowego Miesiąca Wiedzy na Temat Autyzmu, dlatego już dziś zapraszamy Państwa na konsultacje :)

KWIECIEŃ - ŚWIATOWY MIESIĄC WIEDZY NA TEMAT AUTYZMU.png