Zapisy do I klasy Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Pszczynie na rok 2018/2019

2018-02-14 15:31:18

Rekrutacja do klasy I Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Pszczynie rozpoczyna się    9 kwietnia 2018r.

Warunkiem ubiegania się o przyjęcie dziecka do Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Pszczynie jest posiadanie przez rodziców opinii  o dojrzałości szkolnej dziecka ( wydawanie opinii  w Niepublicznym Przedszkolu „Pociecha” odbędzie się do 30 marca 2018r. u Pani Klaudii Tomaszek).

Zebranie z rodzicami zainteresowanymi ofertą Naszej Szkoły odbędzie się 9 kwietnia 2018r. (poniedziałek) o godz. 16.30.