• Czesne od 1 lutego 2012r. do 31 stycznia 2018r. wynosi: 270 zł miesięcznie (do trzech godzin dziennie) 300 zł miesięcznie (do pięciu godzin dziennie pomiędzy 8.00 a 13.00) 350 zł miesięcznie (powyżej pięciu godzin dziennie), czesne obejmuje m.in. napoje dla dziecka, wszystkie zajęcia dodatkowe, „wyprawkę”, wycieczki, teatrzyki, bale, paczki świąteczne, zdjęcia, torty urodzinowe, konsultacje ze specjalistami, terapie

• Wpisowe uiszczane tylko raz na cały cykl przedszkolny – 290 zł.

• Ubezpieczenie dziecka na rok od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) wynosi od ok. 30 zł do 90 zł ( w zależności od pakietu ubezpieczeniowego wybranego przez rodziców). OPCJA DOBROWOLNA
  • Posiłki - 9 zł/ dzień obejmuje śniadanie, 2 śniadanie, obiad i 2 dwa podwieczorki o 14.00 i 16.00 (płatne po minionym miesiącu, kwota jest uzależniona od liczby zamówionych posiłków). OPCJA DOBROWOLNA
  • Zajęcia adaptacyjne opłata od lutego 2012r. do lutego 2016r. wynosi 270 zł miesięcznie, brak opłaty wpisowej, 2 zł/dzień podwieczorek, (zajęcia adaptacyjne odbywają się codziennie od godziny 14.30 do 17.30). Zajęcia prowadzą nauczyciele z przedszkola. Rodzice mogą towarzyszyć dziecku podczas zajęć do momentu zaadaptowania się w grupie.

• Refundacja Rodzice dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego z PPP (z uwzględnieniem możliwości edukacji w placówkach ogólnodostępnych lub integracyjnych) ze względu na Całościowe zaburzenia rozwoju o spektrum autyzmu lub Zespół Aspergera są całkowicie zwolnieni z wszelkich opłat za przedszkole.

• Nauczanie domowe Rodzice uczniów realizujących obowiązek przedszkolny po za placówką mają indywidualnie ustalane opłaty, które mogą zostać obniżone lub całkowicie zniesione.

• Wpłaty Wpłat można dokonywać gotówką w kasie przedszkola lub przelewem na konto 05 1020 2528 0000 0102 0228 8538

Cennik zajęć dodatkowych – prywatnych ( obowiązuje od 1.10.2017r.)

Zajęcia

1 ZAJĘCIA 60 MIN 60 ZŁ

TRENING SŁUCHOWY NEUROFLOW
P. KLASIK