W dniu 23.10.2017r-poniedziałek grupa SÓWEK jedzie na basen. Prosimy, żeby dzieci miały przygotowane: strój kąpielowy, ręcznik, żel pod prysznic, czepek, okulary i klapki.

Pianino (lekcje prywatne)– spotkanie organizacyjne środa (18.10) godz. 16.30 - 1 zajęcia od czwartku (19.10) od 15.30

DYŻURY WYCHOWAWCÓW OD 2.10.2017R.

JAGÓDKI- JOANNA PIETRYJA WTORKI 16.00-16.30 I PIĘTRO

KOTKI- SYLWIA KRAWCZYK PONIEDZIAŁKI  I PIĘTRO 16.30-17.00

MYSZKIJUSTYNA KRYMKOWSKA PIATKI 16.30-17.00 I PIĘTRO

GRUPA „0” – KLAUDIA TOMASZEKWTORKI 16.00-16.30 II PIĘTRO

Od października na prośbę rodziców uruchamiamy możliwość nauki gry na pianinie
w naszej placówce

Lekcje będą odbywać się w czwartki od 15.00
w sali na I piętrze

Prowadzić je będzie Iwona Warzocha – doświadczony i uznany nauczyciel gry na tym instrumencie

Uczestniczyć w lekcjach mogą dzieci w wieku
od 5 lat

Koszt 30 zł za 30 minut dla dzieci młodszych dla starszych wzrasta proporcjonalnie np. 45 zł  za 45 minut

Spotkanie z rodzicami odbędzie się po 16 października. Dokładny termin podamy później.

Osoby zaiteresowane prosimy o wpisanie się na listę ( dla dzieci od 5 roku życia)

Harmonogram 25 wrzesień-31 październik

Wrzesień/ Październik- grupa Sówek spotkanie z ratownikiem medycznym

2 Październik -Międzynarodowy Dzień Muzyki -grupa Myszek i Sówek

2 Październik - wycieczka do Ogrodów Kapias

3 Październik - Przedstawienie teatralne grupy "Arka Noego"

5 Październik- Wizyta Policjanta- "Bezpieczni na drodze" godz 11.00

6 Październik- Światowy Dzień Uśmiechu-grupa Jagódek

10 Październik - wizyta ratownika medycznego - zajęcia z pierwszej pomocy dla dzieci ( prosimy by przedszkolaki zabrały w tym dniu ze sobą misia)

12 Październik- godz. 11.10 Teatr Maska wystawi przedstawienie teatralne "Graj w zielone"

13 Październik- godz. 10.00 Dzień Komisji Edukacji Narodowej

18 Październik- Światowy Dzień Poczty i znaczka pocztowego-grupa Kotków i Myszek

25 Październik- Dzień Makaronu-grupa Jagódek, pozostałe grupy w ramach zajęć kulinarnych

Rodzice deklarujący przystąpienie dziecka do dobrowolnego ubezpieczenia NNW po 14 września do 30 września 2017r. uzyskują ochronę od 1 października 2017r. (w tym przypadku składka jest pomniejszona  o 1/12 kwoty danego ubezpieczania).

Drodzy Rodzice,

tak jak w latach ubiegłych przypominamy o możliwości wyboru dobrowolnego ubezpieczenia NNW dla dziecka na kolejny rok szkolny 2017/2018

Program 1- 23 zł

Program 2- 35 zł

Program 3- 54 zł

Program 4- 69 zł

Program 5- 88 zł

Program 6- 110 zł

Prosimy o określenie się co do ubezpieczenia na listach zawieszonych na drzwiach wejściowych.

Szczegółowy zakres poszczególnych programów jest dostępny w placówce i w zakładce artykuły.

Należy wybrać jeden z wariantów do 8 września, natomiast jednorazową składkę obejmującą najbliższy rok szkolny czyli od 1.09.2017 do 31.08.2018r. opłacamy do 13 września 2017r.

Ubezpieczenie jest całodobowe i niezależne od miejsca pobytu dziecka.

Ubezpieczenie nie jest obowiązkowe.

Aby przystąpić do ubezpieczenia konieczne jest  zapisanie się na listę w terminie.