RAMOWY ROZKŁAD DNIA

Jagódki, Kotki , Myszki, Sówki

6.30 - 8.00 Schodzenie się dzieci do przedszkola. Zabawy dowolne służące realizacji pomysłów dzieci.
8.00 - 9.00 Zabawy integrujące grupę. Ćwiczenia ogólnorozwojowe. Rozmowy kierowane na tematy zgodne z zainteresowaniami dzieci, praca indywidualna.
8.45 - 9.15 Śniadanie Kotki Ip.,
9.00 - 9.30 Śniadanie [I] Sówki IIp.; Jagódki, Myszki Ip.

9.15 - 10.30

Realizacja zadań edukacyjnych poprzez zajęcia z całą grupą.
10.30 - 10.45 Drugie śniadanie [II] wszystkie grupy
10.45 - 11.45 Realizacja zadań edukacyjnych poprzez zajęcia z całą grupą.
11.45 - 12.15

Obiad Kotki i Jagódki

12.00 - 12.30

Obiad Sówki IIp, Myszki II p.

12.15 - 14.00

Realizacja zadań edukacyjnych w grupach „0”; dzieci młodsze - ćwiczenia relaksacyjne, odpoczynek wg potrzeb

14.00 - 14.15

Podwieczorek I wszystkie grupy [IV]

14.15 - 15.00

Zajęcia dodatkowe wg harmonogramu lub ćwiczenia indywidualne z dziećmi, dostosowane do ich możliwości

15.00 – 17.30

Zabawy dowolne wg zainteresowań. Spacery. Zabawy dydaktyczne, utrwalanie poznanych wierszy i piosenek. Rozchodzenie się dzieci do domu. Rozmowy indywidualne z rodzicami.

16.00 – 16.15

II Podwieczorek II Kotki, Sówki, Myszki i Jagódki [V]

Nauczyciel prowadzący zajęcia w każdej z grup ma możliwość indywidualnego dostosowania rozkładu dnia do potrzeb dzieci.

[I] Czynność poprzedzona przygotowaniem oraz zakończona czynnościami higienicznymi wraz z myciem zębów
[II] Czynność poprzedzona przygotowaniem oraz zakończona czynnościami higienicznymi
[III] Czynność poprzedzona przygotowaniem oraz zakończona czynnościami higienicznymi wraz z myciem zębów
[IV] Czynność poprzedzona przygotowaniem oraz zakończona czynnościami higienicznymi