Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

GODZINY POSIŁKÓW

 

I ŚNIADANIE:
8.45 Kotki
9.00 Sówki, Jagódki i Myszki

 

II ŚNIADANIE: 10.30

 

OBIAD:

11.45 Kotki i Jagódki
12.00 Sówki i Myszki

 

I PODWIECZOREK:
14.00 Jagódki, Myszki, Kotki, Sówki

 

II PODWIECZOREK:

16.00 Sówki, Jagódki, Myszki i Kotki

 

Posiłki odgłaszamy pod nr telefonu 664780258 codziennie do godziny 8.00

Uwaga: 2 śniadanie na które są podawane owoce - ma charakter sezonowy, zatem w danej porze roku dzieci otrzymują do spożycia te produkty, które są najsmaczniejsze i najzdrowsze, a więc latem i jesienią są to głównie owoce krajowe.
**************************

 

 Jadłospis ZWYKŁY

4.02-3.05.2019

             

            

       

               

                     

Poniedziałek 4.02

Śniadanie: Chleb wiejski z polędwicą i sałatą zieloną, chleb pszenny z ogórkiem i pomidorem, herbata 
z cytryną

II Śniadanie: Pomarańcza

Obiad: Zupa ogórkowa z ryżem, kotlet schabowy panierowany, ziemniaki, mizeria z koperkiem, kompot

Podwieczorek: Rogal maślany z masłem i miodem, kakao

Wtorek 5.02

Śniadanie: Bułka kajzerka mieszana z masłem, ogórkiem kiszonym i zieloną sałatą, chleb graham 
z masłem i dżemem truskawkowym, kakao

II Śniadanie: Kulinarne inspiracje

Obiad: Zupa pomidorowa z makaronem literki, ziemniaki, jajko w sosie koperkowym, sałata zielona ze śmietaną, kompot

Podwieczorek: Jabłko

Środa 6.02

Śniadanie: Chleb wiejski z masłem, frankfuterka, sos czosnkowy, herbata z sokiem malinowym

II Śniadanie: Mandarynka

Obiad: Rosół z warzywami i ryżem, kasza jęczmienna, potrawka z szynki wieprzowej w warzywach, kompot  

Podwieczorek: Wafel ryżowy

Czwartek 7.02

Śniadanie: Zupa mleczna z płatkami kukurydzianymi, bagietka mieszana z masłem i ogórkiem zielonym, herbata owocowa

II Śniadanie: Koktajl owocowy

Obiad: Kapuśniak z białej kapusty z ziemniakami, spaghetti z mięsem i sosem pomidorowym, kompot

Podwieczorek: Kisiel domowy – owocowy, pieczywo z masłem

Piątek 8.02

Śniadanie: Bułka grahamka z masłem, pomidor z szczypiorkiem, pasta jajeczna, kawa zbożowa

II Śniadanie: Świeża marchew

Obiad: Zupa kalafiorowa z makaronem zacierkowym, kopytka z masłem i cynamonem, kompot

Podwieczorek: Ciasto domowe, woda mineralna

 

 

 

11.02.2019-15.02.2019 DYŻR IMPERIUM

 

DATA

ŚNIADANIE

OBIAD

PODWIECZOREK

ZMIANY

11.02.2019

Poniedziałek

 

Bułka z masłem

Dżem owocowy

Ogórek zielony

Mleko z kakao

Owoce

Zupa kalafiorowa z ryżem

Gulasz wieprzowy z kaszą

Ogórek kiszony

kompot

Słupki marchewki

Sok owocowy

 

 

12.02.2019

Wtorek

Pieczywo mieszane z masłem

Kiełbasa krakowska

Ogórek zielony

Herbata z cytryną

owoce

 

Zupa krem z zielonego groszku z grzankami

Racuchy z jabłkami

kompot

 

Serek naturalny

Musli

Herbata owocowa

 

13.02.2019

Środa

Chleb z masłem

Pasztet drobiowy

Papryka

Herbata z cytryną

owoc

Zupa brokułowa z makaronem

Kotlet mielony, ziemniaki

Marchewka na gęsto

kompot

 

Pomarańcza

Chleb z masłem i z miodem

Herbata owocowa

 

14.02.2019

Czwartek

Pieczywo mieszane z masłem

Jajecznica na maśle

Pomidor

herbata z cytryną

owoc

Zupa kapuśniak z ziemniakami

Naleśniki z serem

 kompot

 

Słupki ogórka zielonego

Strucla z masłem

Herbata owocowa

 

15.02.2019

Piątek

Chleb z masłem

Serek smakowy

Słupki marchewki

Kawa zbożowa

Owoc

 

 

Rosół z makaronem

Burgery rybne

Ziemniaki

Surówka z marchewki z jabłkiem

kompot

Jogurt naturalny

Sałatka owocowa

Herbata z cytryną

 

     18.02.2019-22.02.2019

 

DATA

ŚNIADANIE

OBIAD

PODWIECZOREK

ZMIANY

18.02.2019

Poniedziałek

 

Rogalik maślany z masłem

Ser biały naturalny

Mleko z kakao

Owoc

 

Zupa pieczarkowa z makaronem

Potrawka z kurczaka

Ogórek kiszony

kompot

Mus truskawkowy

Płatki kukurydziane

 

19.02.2019

Wtorek

Chleb orkiszowy z masłem

Polędwica sopocka

Papryka

Kawa zbożowa

owoc

 

Zupa jarzynowa z makaronem

Kotlety ziemniaczane z sosem pieczarkowym

kompot

 

Jogurt naturalny

mandarynki

 

20.02.2019

Środa

Bułka kajzerka z masłem

Jajecznica z masłem

Pomidor

Herbata z cytryną

owoc

 

Zupa pomidorowa z ryżem

Pałeczki z udka kurczaka panierowane z ziemniakami

Mizeria

kompot

Banan

 

 

 

21.02.2019

Czwartek

Chleb z masłem

Kiełbasa smażona z cebulką

Papryka czerwona

Herbata z cytryną

owoc

 

Zupa koperkowa z ziemniakami

Spaghetti z sosem pomidorowym

(boloneze)

kompot

Serek naturalny

Musli

jabłko

 

 

22.02.2019

Piątek

Pieczywo wieloziarniste z masłem

Pasta rybna

Ogórek zielony

Herbata z cytryną

owoc

Krupnik z ziemniakami i warzywami

Jajko w sosie koperkowym

Ziemniaki

Marchewka z groszkiem na ciepło

kompot

Pomarańcza

Krążki ryżowe

Herbata owocowa

 

 

 

Poniedziałek 25.02

Śniadanie: Chleb wiejski, masło z serkiem wiejskim, chleb graham z masłem i ogórkiem zielonym, herbata z cytryną

II Śniadanie: Koktajl owocowy

Obiad: Zupa brokułowa z makaronem świderki, ziemniaki, klopsiki drobiowe w wywarze, marchewka gotowana z groszkiem, kompot

Podwieczorek: Jabłko

Wtorek 26.02

Śniadanie: Chleb z szynką z indyka i ogórkiem zielonym, jogurt naturalny, herbata z cytryną

II Śniadanie: Kulinarne inspiracje, kanapeczki

Obiad: Zupa grochowa z grzankami chlebowymi, placki ziemniaczane z jogurtem naturalnym, surówka z  kapusty pekińskiej, kompot

Podwieczorek: Mandarynka

Środa 27.02

Śniadanie: Bagietka mieszana z masłem i miodem, zupa mleczna z płatkami, herbata z cytryną

II Śniadanie: Świeża marchew

Obiad: Zupa pomidorowa z ryżem, ziemniaki, pierś z kurczaka gotowana na parze, sałatka z kapusty białej, kompot

Podwieczorek: Kisiel owocowy

Czwartek 28.02

Śniadanie: Bułka kajzerka mieszana z serem żółtym, ogórkiem i zieloną sałatą, chleb żytni z pomidorem i szczypiorkiem, kakao

II Śniadanie: Banan

Obiad: Barszcz biały z jajkiem, makaron spaghetti z sosem bollonese, kompot  

Podwieczorek: Rogal maślany z masłem, woda mineralna

Piątek 1.03

Śniadanie: Bułka paluch Graham z szynką drobiową, mleko na ciepło

II Śniadanie: Pomarańcza

Obiad: Zupa kalafiorowa z ziemniakami, pulpeciki rybne w sosie koperkowym z warzywami, ryż, kompot

Podwieczorek: Ciasto domowe

 

Poniedziałek 4.03

Śniadanie: bułka mieszana z masłem i ogórkiem zielonym, frankfuterka, sos czosnkowy, herbata z cytryną

II Śniadanie: Jogurt naturalny

Obiad: Krem z brukselki z makaronem, ziemniaki, pierś z kurczaka gotowana na parze, surówka z białej kapusty, kompot

Podwieczorek: chrupki kukurydziane

Wtorek 5.03

Śniadanie: Chleb wiejski z polędwicą drobiową, chleb graham z serkiem kanapkowym, kawa zbożowa

II Śniadanie: Kulinarne inspiracje (Muesli, jogurt naturalny)

Obiad: Zupa jarzynowa z mięsem i makaronem zacierkowym i koperkiem, kluski na parze 2 sztuki z sosem truskawkowym, kompot

Podwieczorek: budyń

Środa 6.03

Śniadanie: Zupa mleczna z makaronem świderki, bułka paluch z masłem i dżemem niskosłodzonym, herbata z cytryną

II Śniadanie: Banan

Obiad: Rosół z ryżem, bitka wieprzowa, lekki sos pieczeniowy, kasza jęczmienna, kapusta czerwona z jabłkiem i rodzynkami, kompot  

Podwieczorek: woda mineralna, batonik zbożowy

Czwartek 7.03

Śniadanie: Chleb żytni ze schabem i sałatą zieloną, chleb graham z serem żółtym, kawa zbożowa

II Śniadanie: Jabłko

Obiad: Barszcz ukraiński z mięsem i kapustą, naleśniki 2 sztuki z wiśniami, cukier puder, kompot

Podwieczorek: Wafle ryżowe, herbata z cytryną

Piątek 8.03

Śniadanie: Chleb wiejski z filetem drobiowym i pomidorem, chleb żytni  z pastą jajeczną i szczypiorkiem, herbata z cytryną

II Śniadanie: Pomarańcza

Obiad: Krupnik z warzywami i ziemniakami, filet rybny panierowany, surówka z kiszonej kapusty, ziemniaki, kompot

Podwieczorek: Ciasto domowe, woda mineralna

 

Poniedziałek 11-03

Śniadanie: Zupa mleczna z płatkami owsianymi, bułka grahamka, zielona sałata, szynka drobiowa, herbata z cytryną

II Śniadanie: Mandarynka

Obiad: Rosół z lanym ciastem, kotlet mielony, ziemniaki, marchew z groszkiem na gęsto, kompot

Podwieczorek: Jogurt naturalny

Wtorek 12-03

Śniadanie: Chleb mieszany żytnio-pszenny z serem żółtym i sałatą zieloną, chleb graham z masłem i pomidorem, kakao

II Śniadanie: Kulinarne inspiracje (jogurt + owoce)

Obiad: Grochowa z ziemniakami, makaron rurki z sosem śmietanowym i serem, kompot

Podwieczorek: herbatniki 3 sztuki

Środa 13-03

Śniadanie: Bułka kajzerka mieszana z pastą jajeczną, chleb żytni razowy z pomidorem i ogórkiem zielonym,

II Śniadanie: Jabłko

Obiad: Barszcz zabielany z ziemniakami, pierś drobiowa gotowana na parze, sos chrzanowy, ryż z kapustą pekińską, kompot  

Podwieczorek: Marchew świeża

Czwartek 14-03

Śniadanie: Chleb wiejski, szynka drobiowa, chleb żytni ziarnisty z serkiem kanapkowym i zielona sałatą, herbata z cytryną

II Śniadanie: Banan

Obiad: Zupa pomidorowa z ryżem, pierogi leniwe z twarogiem i sosem truskawkowym, kompot

Podwieczorek: jabłko

Piątek 15-03

Śniadanie: Rogal maślany z masłem, chleb graham z sałatą i ogórkiem zielonym, mleko na ciepło

II Śniadanie: Mandarynka

Obiad: Kapuśniaczek z ziemniakami, filet rybny soute, sos szpinakowy, ziemniaki, kompot

Podwieczorek: Ciasto domowe

 

Poniedziałek 18-03

Śniadanie: Chleb wiejski z szynką drobiową i pomidorem, chleb graham z zieloną sałatą, herbata z cytryną

II Śniadanie: Jabłko

Obiad: Zupa ogórkowa z ziemniakami, filet z kurczaka pieczony w sosie własnym, ziemniaki, surówka z marchewki z jabłkiem, kompot

Podwieczorek: Banan

Wtorek 19-03

Śniadanie: Chleb słonecznikowy z żółtym serem i zieloną cebulką, chleb graham z ogórkiem zielonym, herbata z cytryną

II Śniadanie:  Kulinarne inspiracje

Obiad: Zupa koperkowa z ziemniakami i śmietaną, pyzy z mięsem, kapusta pekińska, kompot

Podwieczorek: Pomarańcza, Wafel ryżowy

Środa 20-03

Śniadanie: Bułka kajzerka mieszana z szynką konserwową, chleb wiejski z masłem, sałatą, pasta jajeczna, herbata z cytryną

II Śniadanie: Marchew

Obiad: Rosół z kaszą manną, Pieczeń z szynki w lekkim sosie pieczeniowym, kasza jęczmienna, sałatka z kapusty czerwonej z jabłkiem, kompot

Podwieczorek: Kisiel owocowy domowy

Czwartek 21-03

Śniadanie: Bułka kajzerka z masłem i serkiem kanapkowym, chleb graham z sałatą zieloną i szynką drobiową, kawa zbożowa

II Śniadanie: Pomarańcza

Obiad: Zupa jarzynowa, z makaronem cienkim, pyzy z truskawkami , masłem i cynamonem, kompot

Podwieczorek: Jabłko

Piątek 22-03

Śniadanie: Bułka graham z masłem i serem żółtym, zupa mleczna z płatkami kukurydzianymi, herbata z cytryną

II Śniadanie:  Mandarynka

Obiad: Zupa pomidorowa z makaronem, kotlet ziemniaczany z sosem pieczarkowym, surówka z białej kapusty, kompot

Podwieczorek: Jogurt naturalny, musli

 

 

Poniedziałek 25-03

Śniadanie: Chleb wiejski z szynką drobiową i sałatą zieloną, chleb graham z ogórkiem zielonym, kawa zbożowa

II Śniadanie: soczek jabłkowy

Obiad: Zupa pomidorowa z ryżem, gulasz wieprzowy z warzywami i kaszą jęczmienną, kompot

Podwieczorek: Ciasto domowe, woda mineralna

Wtorek 26-03

Śniadanie: Bagietka mieszana z masłem i dżemem truskawkowym (niskosłodzonym), zupa mleczna z płatkami owsianymi, herbata z cytryną

II Śniadanie: Kulinarne inspiracje – szaszłyki owocowe

Obiad: Zupa krem z fasoli, makaron pene z sosem truskawkowym i twarogiem, kompot

Podwieczorek: Pomarańcza

Środa 27-03

Śniadanie: Chleb wiejski z masłem, polędwicą drobiową i ogórkiem zielonym, chleb żytni z miodem, herbata z cytryną

II Śniadanie:  Mandarynka

Obiad: Zupa brokułowa, lane ciasto, bitki wieprzowe w lekkim sosie pieczeniowym, ziemniaki, surówka z białej kapusty, kompot

Podwieczorek: Jabłko

Czwartek 28-03

Śniadanie: Bułka kajzerka mieszana z masłem i żółtym serem, pasta jajeczna, herbata z cytryną

 II Śniadanie: Wafel ryżowy

Obiad: Barszcz czerwony z fasolą Jaś, kotlet ziemniaczany w sosie śmietanowym, surówka z kapusty pekińskiej, kompot

Podwieczorek: Banan

Piątek 29-03

Śniadanie: Bagietka mieszana z filetem z indyka, chleb graham z pomidorem i zieloną sałatą, kawa zbożowa

II Śniadanie:  Jabłko

Obiad: Krupnik z warzywami, pierogi z serem i masłem, kompot

Podwieczorek: jogurt owocowy

 

Poniedziałek 1-04

Śniadanie: Chleb wiejski z polędwicą i sałatą zieloną, chleb pszenny z ogórkiem i pomidorem, herbata 
z cytryną

II Śniadanie: Pomarańcza

Obiad: Zupa ogórkowa z ryżem, kotlet schabowy panierowany, ziemniaki, mizeria z koperkiem, kompot

Podwieczorek: Rogal maślany z masłem i miodem, kakao

Wtorek 2-04

Śniadanie: Bułka kajzerka mieszana z masłem, ogórkiem kiszonym i zieloną sałatą, chleb graham 
z masłem i dżemem truskawkowym, kakao

II Śniadanie: Kulinarne inspiracje

Obiad: Zupa pomidorowa z makaronem literki, ziemniaki, jajko w sosie koperkowym, sałata zielona ze śmietaną, kompot

Podwieczorek: Jabłko

Środa 3-04

Śniadanie: Chleb wiejski z masłem, frankfuterka, sos czosnkowy, herbata z sokiem malinowym

II Śniadanie: Mandarynka

Obiad: Rosół z warzywami i ryżem, kasza jęczmienna, potrawka z szynki wieprzowej w warzywach, kompot  

Podwieczorek: Wafel ryżowy

Czwartek 4-04

Śniadanie: Zupa mleczna z płatkami kukurydzianymi, bagietka mieszana z masłem i ogórkiem zielonym, herbata owocowa

II Śniadanie: Koktajl owocowy

Obiad: Kapuśniak z białej kapusty z ziemniakami, spaghetti z mięsem i sosem pomidorowym, kompot

Podwieczorek: Kisiel domowy – owocowy, pieczywo z masłem

Piątek 5-04

Śniadanie: Bułka grahamka z masłem, pomidor z szczypiorkiem, pasta jajeczna, kawa zbożowa

II Śniadanie: Świeża marchew

Obiad: Zupa kalafiorowa z makaronem zacierkowym, kopytka z masłem i cynamonem, kompot

Podwieczorek: Ciasto domowe, woda mineralna

 

Poniedziałek 8-04

Śniadanie: Zupa mleczna z płatkami kukurydzianymi, bagietka graham z masłem i miodem, herbata 
z cytryną

II Śniadanie: Mandarynka

Obiad: Zupa warzywna z grysikiem, kasza jęczmienna, gulasz z mięsa wieprzowego, sałatka szwedzka, kompot

Podwieczorek: ½ pomarańczy

Wtorek 9-04

Śniadanie: Pieczywo mieszane z masłem i dżemem truskawkowym niskosłodzonym, chleb graham z serkiem kanapkowym, kawa zbożowa

II Śniadanie: Kulinarne inspiracje

Obiad: Rosół z kaszą manną, kotlet drobiowy z ryżem, surówka z kapusty pekińskiej, kompot

Podwieczorek: Jabłko

Środa 10-04

Śniadanie: Bułka graham z serem żółtym i suchą krakowską kminkową i pomidorem, chleb żytni razowy z sałatą, herbata z cytryną

II Śniadanie: Sok owocowy

Obiad: Zupa pomidorowa z ryżem, makaron świderki z masłem i cynamonem, kompot  

Podwieczorek: Jogurt naturalny z płatkami owsianymi

Czwartek 11-04

Śniadanie: Chleb wiejski z polędwicą sopocką, chleb graham z ogórkiem zielonym i sałatą zieloną, kawa zbożowa

II Śniadanie: Banan

Obiad: Barszcz ukraiński z jajkiem, ziemniaki, kotlet mielony, sos mięsny, marchew z groszkiem, kompot

Podwieczorek: Rogal maślany z masłem

Piątek 12-04

Śniadanie: Bułka kajzerka mieszana z masłem, pasta z twarogu i szczypiorku, chleb żytni razowy z sałatą i szynką, kakao

II Śniadanie: Marchew utarta z jabłkiem

Obiad: Rosół z makaronem, filet rybny soute sos szpinakowy, ziemniaki, kompot

Podwieczorek: Ciasto domowe, woda mineralna

 

Poniedziałek 15-04

Śniadanie: Zupa mleczna z płatkami kukurydzianymi, bagietka mieszana z masłem, herbata z cytryną

II Śniadanie: Banan

Obiad: Zupa koperkowa z ziemniakami, ryż, kurczak duszony w sosie pomidorowym, marchew gotowana, kompot

Podwieczorek: Ciasto domowe, woda mineralna

Wtorek 16-04

Śniadanie: Chleb wiejski z pomidorem, chleb graham z jajkiem na twardo, sałata zielona i polędwica drobiowa, kawa zbożowa

II Śniadanie: Kulinarne inspiracje

Obiad: Zupa fasolowa z ziemniakami, makaron świderki z twarogiem truskawkowym i cynamonem, kompot

Podwieczorek: Mandarynka

Środa 17-04

Śniadanie: Chleb wiejski z masłem, pomidorem, ogórkiem, frankfuterka, sos czosnkowy herbata z cytryną

II Śniadanie: Sok jabłkowy

Obiad: Zupa pomidorowa z literkowym makaronem, gulasz wieprzowy z kaszą jęczmienną, ogórek kiszony, kompot  

Podwieczorek: Marchew Świeża

Czwartek 18-04

Śniadanie: Bułka kajzerka mieszana z masłem, polędwicą drobiową i zieloną sałatą, chleb graham z dżemem, kawa zbożowa

II Śniadanie: Jabłko

Obiad: Krem kalafiorowy z makaronem nitki, ziemniaki, potrawka z udka kurczaka, kompot

Podwieczorek: Banan

Piątek 19-04

Śniadanie: Chleb wiejski z serem żółtym, pomidorem, zieloną cebulką, chleb żytni ziarnisty z masłem i rzodkiewką, kakao

II Śniadanie: Mandarynka

Obiad: Krupnik z warzywami, ryba panierowana z ziemniakami, surówka z białej kapusty, kompot

Podwieczorek: Kisiel domowy - owocowy, chrupki kukurydziane

 

Poniedziałek 22-04

Śniadanie: Chleb wiejski, masło z serkiem wiejskim, chleb graham z masłem i ogórkiem zielonym, herbata z cytryną

II Śniadanie: Koktajl owocowy

Obiad: Zupa brokułowa z makaronem świderki, ziemniaki, klopsiki drobiowe w wywarze, marchewka gotowana z groszkiem, kompot

Podwieczorek: Jabłko

Wtorek 23-04

Śniadanie: Chleb z szynką z indyka i ogórkiem zielonym, jogurt naturalny, herbata z cytryną

II Śniadanie: Kulinarne inspiracje, kanapeczki

Obiad: Zupa grochowa z grzankami chlebowymi, placki ziemniaczane z jogurtem naturalnym, surówka z  kapusty pekińskiej, kompot

Podwieczorek: Mandarynka

Środa 24-04

Śniadanie: Bagietka mieszana z masłem i miodem, zupa mleczna z płatkami, herbata z cytryną

II Śniadanie: Świeża marchew

Obiad: Zupa pomidorowa z ryżem, ziemniaki, pierś z kurczaka gotowana na parze, sałatka z kapusty białej, kompot

Podwieczorek: Kisiel owocowy

Czwartek 25-04

Śniadanie: Bułka kajzerka mieszana z serem żółtym, ogórkiem i zieloną sałatą, chleb żytni z pomidorem i szczypiorkiem, kakao

II Śniadanie: Banan

Obiad: Barszcz biały z jajkiem, makaron spaghetti z sosem bollonese, kompot  

Podwieczorek: Rogal maślany z masłem, woda mineralna

Piątek 26-04

Śniadanie: Bułka paluch Graham z szynką drobiową, mleko na ciepło

II Śniadanie: Pomarańcza

Obiad: Zupa kalafiorowa z ziemniakami, pulpeciki rybne w sosie koperkowym z warzywami, ryż, kompot

Podwieczorek: Ciasto domowe

 

Poniedziałek 29-04

Śniadanie: bułka mieszana z masłem i ogórkiem zielonym, frankfuterka, sos czosnkowy, herbata z cytryną

II Śniadanie: Jogurt naturalny

Obiad: Krem z brukselki z makaronem, ziemniaki, pierś z kurczaka gotowana na parze, surówka z białej kapusty, kompot

Podwieczorek: chrupki kukurydziane

Wtorek 30-04

Śniadanie: Chleb wiejski z polędwicą drobiową, chleb graham z serkiem kanapkowym, kawa zbożowa

II Śniadanie: Kulinarne inspiracje (Muesli, jogurt naturalny)

Obiad: Zupa jarzynowa z mięsem i makaronem zacierkowym i koperkiem, kluski na parze 2 sztuki z sosem truskawkowym, kompot

Podwieczorek: budyń

Środa 1-05

Śniadanie: Zupa mleczna z makaronem świderki, bułka paluch z masłem i dżemem niskosłodzonym, herbata z cytryną

II Śniadanie: Banan

Obiad: Rosół z ryżem, bitka wieprzowa, lekki sos pieczeniowy, kasza jęczmienna, kapusta czerwona z jabłkiem i rodzynkami, kompot  

Podwieczorek: woda mineralna, batonik zbożowy

Czwartek 2-05

Śniadanie: Chleb żytni ze schabem i sałatą zieloną, chleb graham z serem żółtym, kawa zbożowa

II Śniadanie: Jabłko

Obiad: Barszcz ukraiński z mięsem i kapustą, naleśniki 2 sztuki z wiśniami, cukier puder, kompot

Podwieczorek: Wafle ryżowe, herbata z cytryną

Piątek 3-05

Śniadanie: Chleb wiejski z filetem drobiowym i pomidorem, chleb żytni  z pastą jajeczną i szczypiorkiem, herbata z cytryną

II Śniadanie: Pomarańcza

Obiad: Krupnik z warzywami i ziemniakami, filet rybny panierowany, surówka z kiszonej kapusty, ziemniaki, kompot

Podwieczorek: Ciasto domowe, woda mineralna