Używamy cookies m.in. w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszej strony (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Harmonogram zajęć dodatkowych 1.10.2018

 

 

Poniedziałek

SKS  MACIEJ WIŚNIEWSKI

8.00-8.45 TYGRYSKI, MYSZKI

RELIGIA   B.SOLOCH

10.40--11.25  MYSZKI

ZAJ. MUZYCZNE   J. PIETRYJA

14.00-14.30 KOTKI

14.30-14.45  JAGÓDKI

14.45-15.00  PSZCZÓŁKI

 

GIMNASTYKA  MACIEJ WIŚNIEWSKI

13.00-13.30  MYSZKI

JĘZYK ANGIELSKI E.HULBÓJ

14.00-14.30 TYGRYSKI

14.30-15.00 MYSZKI

 

BASEN   M. WIŚNIEWSKI 1XM-C
9
.15-12.00 MYSZKI, TYGRYSKI

 

Wtorek

ZAJĘCIA KULINARNE A. WALA

14.00-14.30 KOTKI

14.30-15.00  JAGÓDKI

14.30-15.00  PSZCZÓŁKI

JĘZYK ANGIELSKI E.HULBÓJ

14.40-15.10 MYSZKI

15.10-15.40 TYGRYSKI

SZTUKI WALKI  M.MIKOŁAJEC

15.15-15.45  KOTKI

16.00-16.30  MYSZKI, TYGRYSKI

 

BUMBUMEK E. TWARDZIK

15.30-16.00  JAGÓDKI

15.30-16.00  PSZCZÓŁKI

 

ZUMBA E. TWARDZIK

15.00-15.30  KOTKI

 

Środa

JĘZYK FRANCUSKI J.CYRAN

11.45-12.15 TYGRYSKI

12.15-12.45 MYSZKI

JĘZYK ANGIELSKI E.HULBÓJ

11.45-12.15 MYSZKI

12.15-12.45 TYGRYSKI

 

BALET  M. KRZYSTEK

13.00-13.30  KOTKI
14.00-14.30 TYGRYSKI, MYSZKI

 

BAJKOTERAPIA   G. KUJDA

14.30-15.00 KOTKI

15.00-15.15  JAGÓDKI

15.15-15.30  PSZCZÓŁKI

JĘZYK ANGIELSKI E.HULBÓJ

14.00-14.30 KOTKI

14.30-14.45  JAGÓDKI

14.45-15.00  PSZCZÓŁKI

GIMNASTYKA  MACIEJ WIŚNIEWSKI

13.00-13.30  TYGRYSKI

 

Czwartek

GIMNASTYKA  MACIEJ WIŚNIEWSKI

9.30-9.45  PSZCZÓŁKI
9.45-10.00  JAGÓDKI  

10.00-10.30 KOTKI

JĘZYK ANGIELSKI E.HULBÓJ

11.00-11.15 PSZCZÓŁKI

11.15-11.30  JAGÓDKI

11.30-12.00  KOTKI

 ORIGAMI  J.FOLTYN

13.30-14.00   MYSZKI
14.00-14.30 TYGRYSKI,

 

RUCH ROZWIJAJĄCY W.S. S. JANIK

13.30-14.00 TYGRYSKI

14.00-14.30 MYSZKI  

RELIGIA   B.SOLOCH

14.40-15.25 TYGRYSKI

 

 

Piątek

RUCH ROZWIJAJĄCY  M. CZECH

14.00-14.30 KOTKI

14.30-14.45  JAGÓDKI

14.45-15.00  PSZCZÓŁKI                                                                       

CERAMIKA J.KRYMKOWSKA

12.30-13.00   MYSZKI

13.00-13.30   TYGRYSKI

 

SENSOPLASTYKA  M. KACEWICZ

14.30-15.00 KOTKI

14.15-14.30  JAGÓDKI

14.00-14.15  PSZCZÓŁKI

 

ZUMBA E. TWARDZIK

14.40-15.10 TYGRYSKI  MYSZKI